У Києві триває приборкання нелегальної пересувної торгівлі, незаконних кіосків та самовільно встановлених літніх майданчиків

У Києві залишилось близько півторитисячі незаконних кіосків та трохи більше 1200 засобів пересувної торгівлі (автолавок типу «купава» та автівок з продажу їжі), що не мають дозвільних документів.

Про це, виступаючи у програмі «У центрі уваги» ТРК «Київ», заявив перший заступник голови столичного департаменту благоустрою Тарас Панчій.

– На тлі успішної боротьби із незаконними МАФами серйозною проблемою залишається пересувна торгівля. З 1360 наявних одиниць лише 120 працюють офіційно. Але нещодавно ми провели тендер, за підсумками якого до «Київблагоустрою» доєдналась підрядна організація. Відповідно, кількість демонтажів незаконних ТС відчутно збільшиться. Також ми підключили Департамент торгівлі. В них є профільне КП «Міський магазин». Воно займається пересувною торгівлею. Це – їхня зона відповідальності. І вони почали активно демонтувати незаконні пересувні засоби торгівлі, – сказав Тарас Панчій.

Він також повідомив про активізацію самовільного встановлення підприємцями літніх майданчиків, яких у Києві, за даними чиновника, близько 1200 одиниць.

– Лише 300 літній майданчиків з 1200 працюють законно. Їхні власники уклали угоду із Департаментом містобудування та архітектури про сплату пайової участі. Решта, що ведуть незаконний бізнес, будуть прибиратись зі столичних вулиць, – повідомив Тарас Панчій в ефірі ТРК «Київ».

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

Вівторок | 06 червня 2017 | 12:27