Протягом квітня КП «Київблагоустрій» демонтувало близько сотні незаконних комерційних тимчасових споруд

У квітні комунальним підприємством «Київблагоустрій» демонтовано 99 незаконних комерційних тимчасових споруд (ТС), - повідомляє прес-служба КП.

За її даними, що містять поточну статистику відділу контролю демонтажних робіт підприємства, у переліку демонтованого протягом квітня – незаконні павільйони, ларьки та кіоски, приміщення для перебування охорони та працівників, намети для сезонної торгівлі, торгівельний ряд з ролетів та кіосків, автокрамниці на колесах (купави), авто з продажу кави та фастфуду, літні майданчики при кафе, барах та ресторанах, незаконні огорожі, гаражі та інші дрібні тимчасові споруди.

Крім того, кілька ТС було самотужки демонтовано власниками МАФів, які під час інспекторських перевірок «Київблагоустрою» визнали нелегальний статус самовільно встановлених споруд.

Наразі у Києві – 6,5 тисяч законних ТС. Їхні власники у період з 1 вересня 2014 до 1 лютого 2015 року зареєструвались у Департаменті містобудування та архітектури КМДА, уклали з містом відповідну угоду, сплатили пайовий внесок до столичного бюджету та, відповідно, отримали дозвільні документи КМДА, зокрема, інформаційні талони, які слугують офіційною перепусткою до легальної підприємницької діяльності на столичних вулицях.

Всі незаконні комерційні тимчасові споруди поступово демонтуються. Таких у Києві, за даними керівництва Департаменту міського благоустрою, залишилось до 2,5 тисяч одиниць.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

Четвер | 04 травня 2017 | 16:52