Інспектори «Київблагоустрою» підвищують ефективність патрулювань, пересуваючись столицею на велосипедах

Починаючи з другої декади червня більша частина інспекторів КП «Київблагоустрій» виконуватиме свої обов’язки, пересуваючись містом на велосипедах, - повідомляє прес-служба комунального підприємства.

19 двоколісних моделей гірського класу придбано на кошти комунального підприємства.

За словами начальника управління обстеження стану благоустрою столичних територій КП «Київблагоустрій» Михайла Абрамова, велосипеди підвищеної прохідності є затребуваними у так званих «змішаних зонах» та у пересічених місцевостях, зокрема, у парках та скверах, на узбережжях, за які відповідає КП «Плесо», а також у зонах відповідальності ЖЕДів та шляхоексплуатаційних управлінь (ШЕУ) десяти районів міста.

«Обсяги моніторингу стану благоустрою Києва у наших інспекторів – великі. Протягом робочого дня ми маємо встигнути проінспектувати якомога більше територій. До того ж велосипед є маневреним засобом пересування, на якому інспектор здатний дістатись віддалених куточків, які не менш за центральні ділянки міста також перебувають у фокусі нашої уваги», – прокоментував новацію Михайло Абрамов.

За його словами, серед найбільших загроз благоустрою – несанкціоновані сміттєзвалища та розриття асфальтового покриття комунальниками або будівельниками.

«Ми прогнозуємо, що інспекторський вело-моніторинг дозволить більш оперативно відслідковувати оці проблемні ділянки, зокрема, розриття, що погіршують стан благоустрою. Ми вимагатимемо, щоб після проведення земляних робіт асфальтове покриття відновлювалось якнайшвидше. У підсумку ми прагнемо збільшити контроль стану благоустрою міста, збільшити конкретні показники ефективності нашої роботи», - підсумував Михайло Абрамов.

Після прийдешньої (попередньо, у п’ятницю) презентації в КМДА нового принципу роботи інспекторів КП «Київблагоустрій» працівники підприємства патрулюватимуть столицю в новому однострої та на нових засобах пересування.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

Вівторок | 06 червня 2017 | 14:14