Лабораторія контролю якості матеріалів, сумішей та дорожніх робіт

ЛАБОРАТОРІЯ

Вівторок, 12 квітня 2011, 15:59

Шановні відвідувачі!

Вітаю вас на Інтернет-сторінці Лабораторії контролю якості матеріалів, сумішей та дорожніх робіт Управління інженерно-консультаційних послуг комунального підприємства “Київблагоустрій”

Благоустрій такого мегаполіса як м. Київ - це складна система, що створює та забезпечує належні умови життєдіяльності його населення та всієї інфраструктури.

Ми надаємо послуги, від яких залежить розвиток економіки міста, надійне технічне забезпечення потреб населення, виробничого сектора, інфраструктури, якості доріг  та тротуарів.

Ми консультуємо при впровадженні новітніх технологій, нових матеріалів та добавок в будівництві доріг, тротуарів, площ, стоянок та т.п.

Лабораторія має атестат акредитації № ПТ – 380/10 від 15.11.10, укомплектована фахівцями, транспортними засобами, необхідним  лабораторним обладнанням. При проведенні лабораторних іспитів надаємо  висновки та протоколи про відповідність матеріалів нормам ДБН та ДСТУ.

У нас є досвід, лабораторне обладнання вітчизняного та зарубіжного виробництва Humboldt, Trans Tech Systems, Inc-USA  - ми прагнемо бути кращими виробниками послуг.

Ми активно нарощуємо обсяги проведення іспитів та залучаємо до співпраці провідних спеціалістів галузі, що дає можливість нашим клієнтам користуватись послугами лабораторії по всій території України. Враховуємо вимоги клієнтів, створюємо умови для партнерства, шанобливо ставимося до конкурентів

Кожен наш працівник формує ставлення замовників до Лабораторії та до комунального підприємства загалом, створюючи тим самим ключову конкурентну перевагу.

Чекаємо на Вас в нашій Лабораторії!

 

З повагою,

Начальник лабораторії                                                                                      В. Г.Пастухов

 


Основні функції та напрямки роботи

Свідоцтво

Наші клієнти

Контакти