Андрій Фіщук: Київська влада пропонує збільшити розміри штрафів за порушення благоустрою

Столична влада надала свої пропозиції зі збільшення розмірів штрафів, що нараховуються відповідно до 152-ї статті Кодексу України про адміністративні правопорушення. Про це в ефірі телеканалу «Київ» заявив директор Департаменту міського благоустрою Андрій Фіщук.

За його словами, застарілі штрафні санкцій за порушення Правил благоустрою вже не є ефективними.

Тему актуалізації штрафів було піднято під час телевізійної розмови про демонтажі незаконних тимчасових споруд.

Зокрема, директор Департаменту міського благоустрою пояснив відмінності між демонтажами стаціонарних тимчасових споруд (кіосків, ларьків, павільйонів) та мобільних засобів торгівлі.

«Складність демонтажу засобів пересувної торгівлі полягає у їхньої мобільності. Недобросовісні підприємці, користуючись триденним терміном на надання доручення, оперативно переміщують свою точку в інше місце. І навіть штрафні санкції таких лиходіїв не лякають. Бо лише за один день нелегальної торгівлі вони заробляють у рази більше, ніж сума штрафу», - пояснив Андрій Фіщук.

Він також повідомив, що протягом останніх місяців інспекторами благоустрою спільно із Національною поліцією щоденно проводяться рейди щодо очищення Києва від незаконної стихійної торгівлі.

«Зокрема, нещодавно було демонтовано самовільно розташований осередок стихійної торгівлі поблизу Центрального залізничного вокзалу. Контроль цієї території триває вже два місяці, в основному лишилась пересувна торгівля вуличною їжею», - розповів чиновник.

Прес-служба Департаменту міського благоустрою

П'ятниця | 21 вересня 2018 | 11:29