Біля ринку “Виноградар” демонтують понад 60 незаконних тимчасових споруд

З понеділка, 28 вересня, демонтажні бригади комунального підприємства активно працюють біля ринку “Виноградар”, що на перетині пр-ту Порика та вул. Світлицького. Там вже багато років функціонують самовільно встановлені торговельні ряди.

Станом на сьогодні силами комунального підприємства “Київблагоустрій” та деякими власниками, які відреагували на вимоги припису самостійно прибрати незаконні тимчасові споруди, вже демонтовано 14 незаконних тимчасових споруд. Демонтажні роботи тривають і надалі.

Першочергова причина демонтажу обумовлена відсутністю проєктно-дозвільної документації. Тимчасово виконуючий обов’язки директора комунального підприємства “Київблагоустрій” Микола Бойко розповів, що значна частина тимчасових споруд розміщувалася на підставі договорів на проведення ярмарки, що уклали між собою власник ринку та підприємці. Після офіційних запитів до Департаменту земельних ресурсів і Департаменту промисловості та розвитку підприємництва було встановлено, що надані підприємцями документи не є дозвільними на розміщення тимчасових споруд. 

Окрім цього, така кількість кіосків, торговельних павільйонів та палаток вздовж тротуару просто унеможливлювала комфортний прохід для місцевих жителів.

Четвер | 01 жовтня 2020 | 15:44