Департамент міського благоустрою підбив підсумки року

У контексті забезпечення благоустрою столиці 2018-й став одним з найрезультативніших за останні роки. Про це, підбиваючи підсумки року, наголосив перший заступник директора Департаменту міського благоустрою Тарас Панчій.

«2018 рік видався для нашого Департаменту продовженням успішних починань і звершень. Результати дійсно вражають. Але на цьому ми не ставимо крапку - лише кому, після якої у новому році продовжимо писати історію розбудови та досягнень нашого рідного міста», − наголосив чиновник.

При цьому Тарас Панчій навів річну статистику у сфері благоустрою. Зокрема, він повідомив, що протягом року столичними інспекторами було видано 23357 приписів на усунення виявлених порушень Правил благоустрою міста Києва та складено 2812 протоколів за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За даними першого заступника директора Департаменту, для розгляду питань демонтажу самовільно розміщених (встановлених) малих архітектурних форм, тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі та елементів благоустрою на території міста Києва, а також демонтажу (переміщення) засобів пересувної дрібно роздрібної торговельної мережі при Департаменті утворено відповідну робочу групу, яка протягом року провела 202 засідання.

Рішення комісії слугують підставою для видання підпорядкованим Департаменту комунальним підприємствам відповідних доручень на демонтаж незаконних тимчасових об’єктів, що не мають статус капітальних.

Як повідомив Тарас Панчій, вродовж року демонтовано 942 незаконні тимчасові споруди для провадження підприємницької діяльності, 154 засоби пересувної дрібнороздрібної торгівлі, 224 дрібних тимчасових елементів благоустрою - гаражів, шлагбаумів, паркувальних пристроїв, а також 20 модульних незаконних АГЗП. Крім того, департамент опрацював 73 схеми прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у законному полі.

Також Тарас Панчій нагадав, що в 2018 році Департамент розпочав боротьбу з незаконними оголошеннями. Для протидії самовільному розміщенню рекламних оголошень на зупинках, стовпах та на інших елементах благоустрою Департамент розробив та впровадив ефективну систему автодозвону.

«Тобто за самовільне розміщення рекламних засобів на столичних елементах благоустрою, на номер телефону, що зазначений в оголошенні, безперервно здійснюються дзвінки з інформуванням про порушення Правил благоустрою та зобов’язання негайного усунення порушень. Автододзвін здійснюватиметься безперервно до моменту усунення рекламодавцем порушення та сплати штрафу до міського бюджету. На сьогодні вже створено 1220 карток за розміщення незаконних рекламних оголошень», - поінформував чиновник.

Він також повідомив, що для вирішення нагальних потреб для посилення контролю за станом благоустрою проведено 65 нарад, у тому числі виїзних та за участю киян.

Ще одне актуальне питання, якому протягом 2018 року приділяв увагу Департамент міського благоустрою, є усунення багаторічних розриттів на території Києва.

За словами Тараса Панчія, департаментом проведено інвентаризацію незакритих контрольних карток та узагальнено інформацію, надану районними в місті Києві державними адміністраціями. За результатами інвентаризації було сформовано справу для подання Позовної заяви до Господарського суду м. Києва за прострочені терміни на усунення розриттів. Реєстр контрольних карток можна відслідкувати у режимі on-line на сайті: - https://gis.kyivcity.gov.ua/.

Для підвищення якості ремонту робіт автодоріг Департамент в цьому році започаткував роботу з контролю за якістю ремонту автодоріг, вже перевірено 284 дорожніх об’єктів, внутрішньоквартальних проїздів та прибудинкових територій.

А ще у 2018 році департаментом започатковано реформування і зоозахисної сфери, зокрема, введено опікунську програму над безпритульними тваринами, розроблено систему ідентифікації тварин, проведено вакцинацію та стерилізацію безхатніх тварин, оновлено систему адаптації, прилаштування безпритульних тварин у сім’ї, запроваджено нові програми контролю численності безхатніх тварин, утворено комісію з питань захисту тварин у складі представників зоозахисних громадських організацій, здійснено вилов та повернення під опіку на місце вилову (у тому числі за зверненнями опікунів) близько 1204 безпритульні тварини, стерилізовано 17914 безпритульних тварин, вакциновано проти сказу 17671 безпритульну тварину, перереєстровано 594 опікуна безпритульних тварин, зареєстровано 888 власницьких тварин, розпочато освоєння коштів на будівництво Центру захисту тварин.

«Досягнення Департаменту – це досягнення кожного працівника установи без винятку. Тільки завдяки наполегливій та злагодженій праці всього нашого колективу його діяльність врешті-решт принесла успіхи. Так, рік був важкий та водночас результативний та плідний. Є позитивні зрушення. І гарні результати роботи Департаменту тільки надихають нас на подальші успіхи!», − підбив підсумки Тарас Панчій.

Джерело: прес-служба Департаменту міського благоустрою

Оригінал статті: https://dmb.kyivcity.gov.ua/news/83.html

 

Середа | 02 січня 2019 | 11:36