Довготривале зберігання демонтованих кіосків буде скасовано

Через переповнення чотирьох штраф-майданчиків «Киїблагоустрою», де зберігаються незаконні тимчасові споруди, керівництво Департаменту міського благоустрою планує переглянути формат довготривалого зберігання демонтованих кіосків та павільйонів.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив директор Департамент міського благоустрою Олексій Кулеба.

Коментуючи зроблений дроном та опублікований в Інстаграмі дописувачем Кирилом Тіховим знімок одного з переповнених штраф-майданчиків, що на вулиці Богатирській, Олексій Кулеба припустив, що «ще трохи, і, здається, оболонський штраф-майданчик лусне».

«Вражаюче, правда? Кількість тимчасових споруд, що зберігаються там, росте не від дощу. Це - результат плідної багаторічної роботи КП “Київблагоустрій”. Настав час вивільнити місце для нових демонтованих об`єктів. І тому ми переходимо від довготривалого зберігання демонтованих споруд до їхньої реалізації. Відповідно до чинного законодавства, звісно», - повідомив директор Департаменту міського благоустрою.

Він також навів алгоритм, що у перспективі дозволятиме «Київблагоустрою» відмовитись від довготривалого зберігання покинутих власниками тимчасових споруд:

1. Власник демонтованого МАФу не з`являється та не заявляє про свої права на споруду.

2. КП “Київблагоустрій” повідомляє поліцію про знахідку.

3. Наступні півроку власник не об`являється.

4. КП “Київблагоустрій” набуває право власності.

За словами пана Кулеби, перегляд термінів щодо зберігання демонтованих кіосків, павільйонів та інших тимчасових споруд дозволить вивільнити площі для завезення на штраф-майданчики наступних демонтованих об`єктів, поповнити місцевий бюджет та забезпечити такими спорудами господарчі потреби міста.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

Джерело: особиста Фейсбук-сторінка Олексія Кулеби

Фото: Кирил Тіхов (Instagram - @kirilltikhov)

Середа | 06 травня 2020 | 12:34