Другий поспіль напад із підпалом скоєно на КП «Київблагосутрій»

Сьогодні вночі невідомі здійснили стрімкий напад на один зі штраф-майданчиків КП "Київблагоустрій" із зберігання незаконних тимчасових споруд, що на вулиці Богатирській.

За словами в.о. директора КП Андрія Андрєєва, злочинці забрались на огорожу майданчику зі сторони дороги та кинули в бік демонтажної техніки пляшку із сумішшю для миттєвого загоряння.

«На щастя, будь-яких наслідків матеріального характеру, тобто, пошкоджень, немає. Бо кинутий «коктейль Молотова» відскочив від пластикового крила трактору та був оперативно погашений охороною майданчику. Проте факт злочину залишається фактом. За останній час це вже друга подібна акція, яка, вважаю, має на меті помсту підприємству за послідовну роботу щодо приборкання у столиці незаконних тимчасових споруд. Але, як і після першого підпалу, позиція керівництва КП є непохитною: залякування анонімних осіб не спрацює. «Київблагоустрій» як виконував, так й виконуватиме вимогу киян та керівництва міста, а саме, демонтуватиме всі незаконні ТС», - заявив керівник КП.

Наразі злочином займаються правоохоронні органи.

Як вже повідомлялось, 16 серпня, о пів на другу ночі на офіс КП «Київблагосутрій» невідомими було скоєно перший напад.

Пожежа, що виникла внаслідок вкинутих невідомими у вікна підприємства двох пляшок із сумішшю для миттєвого загоряння, знищила офісну техніку та меблі одного з кабінетів, де розташовувались робочі місця працівників КП.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

Понеділок | 21 серпня 2017 | 11:28