Інспектори благоустрою продовжують контролювати прибирання снігу

 

За несвоєчасне прибирання наслідків негоди столичні інспектори благоустрою внесли 772  приписи та склали 102 протоколи.

З самого ранку інспектори контролюють своєчасне очищення вулиць, тротуарів та прилеглих територій відповідно до правил благуострою.

 

За несвоєчасне прибирання балансоутримувачами своїх територій інспектори комунального підприємства “Київблагоустрій” спільно з інспекторами районних державних адміністрацій внесли 772 приписи та склали 102 протоколи. Про це повідомили у Департаменті міського благоустрою.

 

«Відповідальність стовідсотково лежить на керівниках підприємств. На жаль, не всі виконують вимоги приписів та вчасно звільняють території від снігу. За статтею 152 Кодексу про адмінправопорушення, розмір штрафу сягає  до 1700 грн. Від 5:00 ранку майже сто інспекторів працюють на секторах, вносять приписи та складають протоколи. Кожного керівника, який не дотримується чинних правил благоустрою, буде притягнуто до відповідальності», – розповів очільник Департаменту Тимур Ткаченко.

 

Нагадуємо, що відповідно до Правил благоустрою міста Києва, балансоутримувачі мають забезпечити належний санітарно-технічний стан прилеглої території та прибирати її від снігу та ожеледі.

П'ятниця | 29 січня 2021 | 19:06