Інспектори благоустрою через ожеледицю працюють у посиленому режимі

На вулицях Києва з 07:00 ранку працюють понад 40 інспекторів комунального підприємства “Київблагоустрій”. Вони посилено контролюють вчасне прибирання у всіх районах Києва крижаного колапсу.

11 грудня інспектори благоустрою нашого комунального підприємства спільно з інспекторами районних державних адміністрацій внесли біля 1000 приписів та склали 150 протоколів за статтею 152 КУпАП балансоутримувачам, які вчасно не відреагували на ситуацію та не вжили відповідних заходів щодо очищення вулиць міста. 

Протокол передбачає адміністративну відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн) і на посадових осіб та підприємців  – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн).

Загалом із початку негоди на вулицях Києва працює близько 500 одиниць снігоприбиральної техніки. Задіяно до прибирання ожеледі понад 5000 осіб. 

Нагадуємо, що відповідно до “Правил благоустрою міста Києва”, п.3.2.6, власники, у процесі утримання об'єктів благоустрою, повинні дотримуватися відповідних технологій щодо забезпечення умов функціонування та утримання їх у належному санітарно-технічному стані, зокрема прибирати від снігу та ожеледиці прилеглу на 10 м територію.

П'ятниця | 11 грудня 2020 | 16:52