Інспектори благоустрою внесли 5589 приписів за тиждень

З початку тижня сильні снігопади накрили Київ. Вже п’ятий день поспіль столичні інспектори чергують на вулицях міста в посиленому режимі та перевіряють своєчасне та якісне очищення столиці від наслідків негоди.

 

Загалом за п’ять робочих днів столичні інспектори, зокрема і представники комунального підприємства “Київблагоустрій”, внесли 5 589 приписів власникам підприємств установ та організацій, балансоутримувачам вулиць, прибудинкових територій, власникам тимчасових споруд тощо. Вимога — очистити локації від снігу та накриження.

На відповідальних осіб, які вчасно не відреагували на вимоги приписів, було складено протоколи за адміністративне правопорушення.  За період з 8 по 12 лютого інспектори склали 590 протоколів за несвоєчасне та неякісне прибирання снігу з балансових територій. Кожен протокол передбачає накладання штрафу від 340 до 1700 грн. 

Інспектування буде продовжуватися й надалі до врегулювання ситуації. Нагадаємо, що відповідно до Правил благоустрою міста Києва балансоутримувачі мають забезпечити належний санітарно-технічний стан прилеглої території та прибирати її від снігу та ожеледі.

П'ятниця | 12 лютого 2021 | 18:50