Інспектори «Київблагоустрою» у режимі «чергування» забезпечують чистоту на локаціях фіналу ЛЧ

Протягом п’ятниці, суботи та неділі інспектори КП «Київблагоустрій» здійснюють постійний моніторинг чистоти та вивозу сміття на п’яти головних локаціях фіналу Ліги Чемпіонів.

Йдеться про цілодобове прибирання фан-зон, де – найбільше скупчення вболівальників, зокрема, на Хрещатику, на Контрактовій площі, біля Палацу «Україна», у парку Шевченка та на Софіївській площі.

Інспектори моніторять поточний стан благоустрою в локаціях, вимагають від відповідальних осіб своєчасного прибирання ділянок, контактують із фахівціями районних відділів благоустрою та контролюють виконання Правил благоустрою приватними балансоутримувачами, що опинились в зонах скупчення вболівальників.

Напередодні керівний склад Інспекції КП «Київблагоустрій» та керівники Департаменту міського благоустрою взяли участь у виїзній нараді з оцінювання рівня благоустрою всіх столичних локацій, що приймають тисячі вболівальників та сотні футбольних функціонерів.

Нарада, що її очолили керівники КМДА, плавно перейшла в підсумковий рейд-моніторинг зробленого у контексті благоустрою Києва протягом останнього місяця.

На тлі непогано прибраних комунальниками великих ділянок центру міста, у тому числі, фан-зон для вболівальників «Реала» та «Ліверпуля», моніторинг виявив цілу купу зауважень. Серед них – стихійна торгівля, незаконна пересувна торгівля, зокрема, шаурма-мобілі, авто-лавки, різноманітні лотки тощо.

А ще інспектори виявили вуличний бруд, графіті, переповнені смітники. Миттєво виписані безпосередньо на цих об’єктах приписи вимагали від балансоутримувачів невідкладного прибирання закріплених ділянок.

Станом на ранок п’ятниці всі ці зауваження усунуто.

Протягом п’ятниці та суботи, а також вранці неділі інспектори КП «Київблагоустрій» працюватимуть у посиленому форматі, постійно перебуваючи у центрі міста та вимагаючи від комунальників, а також від приватних балансоутримувачів підтримання чистоти на вулицях, що найбільше відчули вболівальницьку навалу.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

П'ятниця | 25 травня 2018 | 11:35