Керівництво «Київблагоустрою» відзвітувало про зроблене з початку року

Протягом дев’яти місяців 2019 року на території Києва ліквідовано 167 осередків несанкціонованого накопичення сміття. Про це під час розширеного засідання Колегії КМДА повідомив виконувач обов’язків директора Департаменту міського благоустрою Тарас Панчій.

Він зазначив, що для вирішення проблеми неякісного та несвоєчасного вивезення сміття, твердих побутових і великогабаритних відходів було створено мобільну групу за участі Петра Пантелеєва, керівництва Департаменту міського благоустрою, інспекції КП «Київблагоустрій», працівників КП «Київкомунсервіс» та голів райдержадміністрацій.

Останні, тобто, РДА щопонеділка звітують «Київблагоустрою» про вивезене з районів сміття.

«За результатами заходів, вжитих працівниками КП «Київблагоустрій», з початку 2019 року за неналежний санітарний стан ділянок складено 119 протоколів. Найбільша кількість порушень щодо несвоєчасного вивезення сміття зафіксовано у Дніпровському – 30 протоколів та Дарницькому – 28, районах, а найменша у Святошинському районі – 3 протоколи», – наголосив Тарас Панчій.

Також виконувач обов’язків директора Департаменту міського благоустрою повідомив про боротьбу із незаконної розклейкою містом приватних оголошень.

За словами чиновника, для очищення елементів благоустрою Києва від незаконного розміщення оголошень Департамент міського благоустрою з 2018 року запровадив програму «Автодозвін».

«На сьогодні, у системі зареєстровано 7076 карток із номерами телефонів порушників. Лише протягом жовтня виявлено 504 таких оголошень. А з початку цього року київські інспектори благоустрою склали 530 протоколів за незаконні оголошення, які внесли до бази та ведеться автододзвін. Найбільшу кількість таких оголошень виявлено на території Святошинського району – 117», - повідомив Тарас Панчій.

Під час виступу він торкнувся й інших систематичних порушень благоустрою у столиці. Їх постійно фіксують працівники відділів контролю за благоустроєм районних в місті Києві державних адміністрацій, інспектори КП «Київблагоустрій» та Департаменту міського благоустрою. Це, зокрема:

- несвоєчасне очищення урн та контейнерів для сміття , особливо біля зупинок громадського транспорту,

- відсутність люків колодців та решіток зливоприймачів,

- написи (графіті) на об’єктах благоустрою,

- облаштування майданчиків для збору сміття та твердих побутових відходів,

- прибирання внутрішньоквартальних та міжбудинкових проїздів,

- незадовільний санітарний стан балансових територій після святкових та вихідних днів,

- неналежний санітарний та технічний стан контейнерів для сміття.

Як підкреслив виконувач обов’язків директора Департаменту міського благоустрою, спектр проблем благоустрою з розвитком суспільства розширюється.

«Сьогодні проблеми благоустрою полягають не тільки в хаотичному розміщенні тимчасових споруд, а й у несвідомому паркуванні автівок, що, наприклад, перешкоджає прибиранню снігу та вивезенню відходів. Серед інших проблем - незадовільний санітарний стан міста, недобросовісне відношення балансоутримувачів до закріплених за ними територій, безвідповідальне ставлення до своєчасного та якісного відновлення благоустрою у зв’язку із проведенням ремонтних робіт», - наголосив Тарас Панчій.

Він також повідомив, що для комплексного вирішення наведених вище проблем Департамент міського благоустрою запропонував ряд пропозицій. Насамперед, це внесення змін до Правил благоустрою, які, діючи з 2008 року, на сьогодні є дещо застарілими та потребують корегування та доповнення.

«Департамент міського благоустрою має здобутки й досягнення. Водночас мають місце проблеми і зауваження. Сподіваюсь, що сформульовані пропозиції, у тому числі, й для вдосконалення столичних Правил благоустрою, зможуть зробити роботу столичних комунальників більш ефективною, сприятимуть більш якісному досягненню належного рівня благоустрою міста та, як наслідок, дозволять дещо покращити якість життя киян», - підсумував Тарас Панчій.

Прес-служба КП «Київблагоустрій» за матеріалами Департаменту міського благоустрою

Оригінал статті: https://dmb.kyivcity.gov.ua/news/104.html

 

П'ятниця | 01 листопада 2019 | 11:36