Кличко: Незаконні МАФи «вбивають» малий бізнес у Києві, бо їхні власники не дотримуються принципів чесної конкуренції

Незаконні МАФи «вбивають» малий бізнес у Києві, бо їхні власники не дотримуються принципів чесної конкуренції. Про це в ефірі телеканалу «Київ» заявив мер столиці Віталій Кличко, – повідомляє прес-служба КМДА.

Під час телеінтерв’ю голова міста заявив, що власники незаконних МАФів не бажають платити передбачені законом податки.

При цьому пан Кличко повідомив, що за попередній рік у столиці демонтовано близько 1,5 тисячі незаконних МАФів. На черзі, за словами мера, демонтаж ще 1,6 тис незаконних тимчасових споруд по всіх районах Києва.

«Якщо ти хочеш працювати офіційно, ти повинен платити за комунальні послуги, повинен платити працівникам офіційну заробітну платню, платити податки в бюджет нашого міста. Власники ж незаконних МАФів не платять, – відзначив Кличко. – І наше завдання – навести з цим лад. На 2018-й рік у нас великі плани на три райони. Це Дарницький, Дніпровський та Деснянський райони, де велика кількість таких незаконних МАФів».

Також Віталій Кличко нагадав про те, як нещодавно міська влада очистила від тимчасових споруд підземний перехід на Майдані Незалежності. За словами голови міста, невдовзі кияни та гості столиці побачать оновлені підземні переходи як на Майдані, так й на Хрещатику.

Оригінал статті: https://kyivcity.gov.ua/news/59609.html

 

Понеділок | 26 лютого 2018 | 10:11