КМДА штрафує за неприбраний у столиці сніг

За неприбраний сніг та накриження на столичних вулицях у цьому році безвідповідальні балансоутримувачі поповнили бюджет київської громади майже на 300 тисяч гривень.

Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Андрій Фіщук під час розширеного засідання Колегії КМДА.

«Працівниками Департаменту міського благоустрою, комунального підприємства «Київблагоустрій» та відділів контролю за благоустроєм районних в місті Києві державних адміністрацій постійно забезпечується контроль за прибиранням снігу балансоутримувачами території (підприємствами, установами та організаціями), які несуть відповідальність за утримання об’єктів благоустрою», – повідомив Андрій Фіщук.

За його словами, з керівниками відділів благоустрою райдержадміністрацій у Департаменті міського благоустрою проводяться наради щодо посилення контролю за територіями районів під час ускладнення погодних умов.

Крім того, перед кожним снігопадом інспектори благоустрою повідомляють усіх столичних баланусоутримачів про погіршення погодних умов. Зокрема, з метою попередження балансоутримувачів стосовно належного прибирання снігу та накрижень під час ускладнення погодних умов працівниками районних відділів благоустрою заздалегідь вручено керівникам підприємств близько 900 листів попереджень.

«За порушення Правил благоустрою міста Києва, згідно зі статтею 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» Кодексу України про адміністративні правопорушення за неприбирання снігу та накриження у період з 14 листопада по 20 грудня столичними інспекторами благоустрою складено 419 протоколів про адміністративне правопорушення та видано близько 4,4 тисячі приписів на усунення виявлених недоліків», – підбив підсумки Андрій Фіщук.

Джерело: прес-служба Департаменту міського благоустрою

Оригінал статті: https://dmb.kyivcity.gov.ua/news/82.html

 

Субота | 22 грудня 2018 | 09:24