Колективу «Київблагоустрою» представлено нового керівника

Сьогодні вранці заступник голови КМДА Петро Пантелеєв представив колективу Департаменту міського благоустрою та однойменного КП нового очільника – Олексія Кулебу.

На посаду директора Департаменту міського благоустрою Олексій Володимирович Кулеба був призначений відповідним розпорядженням голови міста за підсумками нещодавно виграного конкурсу із зайняття вакантних посад керівників структурних підрозділів КМДА.

Представляючи нового керівника «Київблагоустрою», Петро Пантелеєв заявив, що столичне керівництво покладає на нового директора Департаменту великі сподівання.

«Роботи у сфері благоустрою багато. Як відомо, у цій сфері функціонування столиці є й проблемні питання. Для їхнього вирішення новому очільнику Департаменту надано всі повноваження. Також надано карт-бланш у кадрових питаннях. Все це – для досягнення конкретних результатів у сфері благоустрою. Тож, працювати треба, як кажуть, не за страх, а за совість. Бо кияни спитають», – звернувся до призначенця та до аудиторії заступник голови КМДА.

У свою чергу, репрезентуючись перед працівниками Департаменту та КП «Київблагоустрій», Олексій Кулеба висловив переконання у тому, що робота установи та підпорядкованих їй підрозділів буде спрямована на подальшу трансформацію Києва у чисте та комфортне для життя місто.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

Фото прес-служби КП

Середа | 06 листопада 2019 | 10:02