Комунальне підприємство «Київблагоустрій» демонтувало одразу п’ять «наливайок» на Троєщині

Протягом понеділка, 12 січня, демонтажні бригади КП «Київблагоустрій» прибрали з кількох вулиць столичного району Троєщина одразу п’ять незаконних тимчасових споруд (ТС), власники яких тривалий час відпускали на розлив лікеро-горілчані напої невідомого виробництва.

Підставою для демонтажу слугувало відповідне рішення Департаменту міського благоустрою, яке було прийнято на виконання рішення муніципальної Комісії з розміщення тимчасових споруд. 6 лютого ця комісія анулювала видані раніше низці МАФів інформаційні талони, що дозволяють розміщати тимчасові споруди на столичних вулицях.

Таке рішення було прийнято внаслідок встановлення фактів, які підтверджують незаконний продаж в зазначених «наливайках» саморобних горілчаних напоїв.

Демонтажу п’яти «алко-МАФів» на вул. Закревського, 49/1, на вул. Оноре де Бальзака, 83/2 та 92, на просп. Маяковського, 89 та на вул. М. Цвєтаєвої 10/87 передували неодноразові рейди-попередження інспекторів «Київблагоустрою» і навіть народних депутатів України, які публічно засудили алкобізнес у «наливайках».

У свою чергу виконувач обов’язків директора комунального підприємства «Київблагоустрій» Андрій Андрєєв підтвердив, що на згадані «наливайки» давно скаржились місцеві мешканці.

«Мешканці Троєщини, біля будинків яких стояли оці «проспиртовані притони», відчували певні незручності, пов’язані із активністю людей на підпитку. Розведена горілчана отрута у «наливайках» лилась, як то кажуть, річкою. Нарешті прийнято рішення – демонтувати оці осередки споювання народу», - прокоментував демонтаж керівник КП «Київблагоустрій».

При цьому він додав, що «Київблагоустрій» й надалі виконуватиме завдання столичної влади, спрямовані на викорінення такого поширеного явища, як цілодобовий розлив та торгівля алкоголем у тимчасових спорудах.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

Понеділок | 12 лютого 2018 | 17:49