Комунальне підприємство «Київблагоустрій» демонтувало чергову «наливайку»

Сьогодні вранці демонтажники КП «Київблагоустрій» прибрали з проспекту Академіка Палладіна незаконну тимчасову споруду, орендарі якої тривалий час відпускали на розлив лікеро-горілчані напої.

Підставою для демонтажу слугувало відповідне доручання Департаменту міського благоустрою, яке було видано одразу після анулювання Департаментом містобудування та архітектури (за рішенням профільної комісії КМДА) головної перепустки на торгівлю у цьому кіоску – Інформаційного талону.

Таке стало можливим після нещодавно прийнятого Київською міською радою рішення №4/3011 від 14 вересня 2017 року, яке засвідчило вилучення з переліку дозволених для тимчасових споруд функціоналів саме алкогольної продукції.

Демонтажу алко-МАФа на проспекті Академіка Палладіна, 24, передували неодноразові рейди-попередження інспекторів та керівництва КП «Київблагоустрій».

За словами в.о. директора підприємства Андрія Андрєєва, на згадану «наливайку» давно скаржились місцеві мешканці.

«Місяць тому особисто відвідав оцю «наливайку», на яку неодноразово скаржились місцеві мешканці з Академмістечка. Розведена горілчана отрута тут лилась річкою. Але після відповідного антиалкогольного рішення КМР боротись із подібними об’єктами стало легше. Сьогодні це джерело споювання народу нарешті демонтовано», - прокоментував демонтаж керівник КП «Київблагоустрій».

При цьому він додав, що «Київблагоустрій» зобов’язаний виконати намір столичної влади щодо викорінення такого поширеного явища, як цілодобовий розлив та торгівля алкоголем у тимчасових спорудах.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

П'ятниця | 01 грудня 2017 | 12:11