КП «Київблагоустрій» дезінфікує балансові підземні переходи

Як повідомляє прес-служба комунальної установи, вчора та сьогодні працівники, що обслуговують балансові підземні пішохідні переходи КП «Київблагоустрій», проводять дезінфекцію 76 таких об’єктів.

Ці заходи містять дезінфекцію поручнів та дверних ручок, а також вологе прибирання підлоги та стін підземних споруд.

Серед пріоритетних – найбільш навантажені балансові пішохідні об’єкти КП, зокрема, підземні переходи, що на ст.м. «Кловська», на проспекті Бажана (ст.м. «Позняки»), на проспекті Бажана (ст.м. «Харківська»), на транспортній зав’язці «Проспект Бажана – вул. Ревуцького», на бульварі Ліхачова, на Севастопольській площі, на пр. Перемоги – вул. Генерала Ватутіна, на пр. Перемоги – вул. Федіра Кричевського, на площі Бреста, на проспекті Бажана – вул. Руденка, на бульварі Дружби Народів – вул. Чеська, у низці переходів Печерського районну та на інших об’єктах.

Дезінфекція підземних пішохідних переходів (ППП) здійснюється у рамках заходів щодо унеможливлення розповсюдження коронавірусної інфекції.

Наразі у Києві – 234 підземні переходи без урахування ППП на станціях метрополітену.

На балансі КП «Київблагоустрій» перебувають лише пішохідні підземні переходи Печерського, Святошинського, Солом’янського та Дарницького районів. Разом – 76 одиниць. Решта підземних переходів перебувають на балансі інших комунальних установ столиці.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

Понеділок | 16 березня 2020 | 10:58