КП «Київблагоустрій» вживає заходів з контролю прибирання снігу у столиці

Через ранковий слабкий снігопад 5 лютого комунальне підприємство «Київблагоустрій» вживає заходів з контролю прибирання снігу у мегаполісі.

За інформацією Управління обстеження стану благоустрою столичних територій, зараз контроль за прибирання снігу комунальними службами та балансоутримувачами територій здійснюють 38 працівників міської Інспекції з благоустрою та близько 40 інспекторів відділів благоустрою, що входять до складу райдержадміністрацій міста.

Раніше «Київблагоустрій» закликав керівників держустанов, численних комерційних структур та підприємств некомунальної форми власності до оперативного прибирання снігу на закріплених прибудинкових територіях.

Сьогодні вранці всім столичним інспекторам було доручено вжити заходів адміністративного впливу до керівників установ та до фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, що відмовлятимуться прибрати закріплені за їхніми підприємствами/спорудами балансових території.

Йдеться про адміністративні протоколи (вони складаються інспекторами в разі повного ігнорування відповідальними особами/керівниками головної поточної вимоги столичної влади – своєчасного прибирання снігу на закріплених прибудинкових територіях) та про спеціальні попереджувальні приписи, де сформульовані зауваження та вимоги місцевої влади щодо виконання правил благоустрою.

Згідно із поточними даними, отриманими від інспекторів КП «Київблагоустрій» безпосередньо з вулиць столиці, станом на 11 годину середи балансоутримувачам тих або інших столичних територій вручено близько 70 приписів щодо невиконання Правил благоустрою.

Додамо, що вранці у заходах з прибирання Києва від снігу було задіяно кількасот одиниць комунальної техніки (від «Київавтодору», «Київзеленбуду» та ЖЕДів), а також близько 4 тисяч працівників комунальних служб столиці.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

Середа | 05 лютого 2020 | 11:05