«Київблагоустрій» активно моніторить хід весняного прибирання Києва

Протягом двох – з 2 по 16 квітня – тижнів весняного прибирання Києва інспектори КП «Київблагоустрій» виписали близько 1,1 тисячі приписів з вимогою прибрати сміття та забезпечити благоустрій територій на належному рівні.

Заходи адміністративного рівня вживаються у рамках планового моніторингу поточного стану благоустрою столиці, що здійснюється на виконання виданого 27 березня відповідного розпорядження КМДА щодо благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Києва у 2018 році.

У фокусі уваги інспекторів – ліквідація балансоутримувачами столичних територій накопичених протягом зими стихійних звалищ сміття (близько 50% від загальної кількості вручених приписів), очистка від бруду зливоприймачів, збір та вивезення з узбіч рештків «зимової» піско-соляної суміші, прибирання всіх без виключення зелених зон, парків, скверів, внутрішньо-квартальних проїздів та прибудинкових території, а також хід санітарного очищення цвинтарів та берегових смуг міських водоймищ.

Також на контролі – стан фасадів та вхідних парадних у будинки, прибирання зупинок громадського транспорту, облаштування нових контейнерних (для збору сміття) майданчиків, масштабне озеленення Києва та обов’язкове відновлення благоустрою після розриття територій, де вже відремонтовано міські інженерні мережі.

Щодня від 32 до 35 інспекторів КП вимагають від балансоутримувачів територій їхнього належного та своєчасного прибирання.

Нагадаємо, всі ділянки комунальної форми власності прибирають комунальні служби столиці. Ділянки некомунальної форми власності прибираються або власниками, або балансоутримувачами, які зобов’язані забезпечити належний рівень чистоти закріплених територій.

За словами виконувача обов'язків директора КП «Київблагоустрій» Андрія Андрєєва, значне збільшення кількості виписаних інспекторами у квітні приписів та складених адміністративних протоколів пояснюється тим, що взимку, через лід та замети, районні адміністрації та комунальні структури не дуже інтенсивно прибирають засніжені звалища.

«Проте із різкім настанням весни, особливо напередодні та одразу після Пасхи, райдержадміністрації , ЖЕДи, ШЕУ, ДЕУ, а також керуючі компанії значно активізували свої зусилля з прибирання Києва. Так, затягнута зима, по суті, забрала у всіх нас березень і не дозволила раніше розпочати весняне прибирання, щоб вкластись до Великодня. Але протягом найближчих тижнів балансоутримувачі мають все надолужити, а головне – виконати вимоги, що їх у приписах та протоколах формулюють інспектори «Київблагоустрою», – пояснив Андрій Андрєєв.

КП «Київблагоустрій» продовжує моніторинг весняного прибирання, що триватиме до останнього уік-енду травня, на який, як відомо, припадає День міста.

Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

Вівторок | 17 квітня 2018 | 11:21