«Київблагоустрій» повернув «Київавтодору» міські підземні переходи

Передачу 73-х підземних пішохідних переходів від КП «Київблагоустрій» комунальним підприємствам «Шляхоексплуатаційне управління» чотирьох – Печерського, Солом’янського, Дарницького та Святошинського – районів столиці, а також комунальному підприємству «Київавтошляхміст», здійнено на виконання відповідного рішення КМДА.

Всього з 234 підземних пішохідних переходів Києва, що їх десятиліттями утримувала КК «Київавтодор», протягом останніх чотирьох років на баланс КП «Київблагоустрій» було передано 76 підземних споруд.

Тепер, згідно з новим рішенням столичної влади, всі об’єкти належить повернути попереднім балансоутримувачам, що підпорядковуються «Київавтодору». 73 переходи вже повернуто, ще 3 буде передано до кінця поточного року, після завершення капітальних ремонтів.

Підбиваючи підсумки чотирирічного утримання на балансі установи третини столичних підземних переходів, виконувач обов’язків директора КП «Київблагоустрій» Микола Бойко зазначив, що протягом трьох останніх років «підземний» відділ КП здійснив та здав уповноваженим комісіям 26 капітальних та цілу низку поточних ремонтів.

«Віддаємо переходи, як кажуть, із чистим серцем. Вони – в хорошому стані. На цих об’єктах багато зроблено, багато відремонтовано. Люди відпрацювали на совість. Я бажаю новим-старим балансоутримувачам цих підземних переходів – менше потужних дощів, наслідки яких нашому персоналу часто-густо доводилось усувати, та менше вандалів, які, на жаль, ще гірше за природні лиха», – сказав керівник КП «Київблагоустрій» одразу після передачі об’єктів.

Додамо, що спектр робіт, проведених на частині балансових підземних об’єктів КП, серед іншого, містив демонтаж старих – іноді в аварійному стані – сходів та встановлення нових, заміну покриття стін, стелі та підлоги тунелів на нову обліцовку, ремонт технічних приміщень переходів, заміну зливоприймальних решіток, монтаж нового освітлення, улаштування гідроізоляції, ремонт вхідних груп, покладення плитки ФЕМ, включаючи тактильну плитку для людей з вадами зору, ремонт відкритого міжтунельного переходу, монтаж системи відеонагляду проти вандалів та інші ремонтні роботи.

Відтепер передані по актах підземні переходи обслуговуватимуть нові балансоутримувачі.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

Середа | 20 травня 2020 | 16:26