«Київблагоустрій» продовжує виконувати покладені на нього завдання

Попри впроваджені у Києві обмеження у рамках заходів з унеможливлення розповсюдження коронавірусної інфекції, Департамент міського благоустрою та підпорядковане йому комунальне підприємство «Київблагоустрій» виконують покладені на обидві установи функції.

Щоранку інспекторський склад, офісні працівники, технічний персонал, водії, а також демонтажні бригади проходять медичний контроль, після чого стають до роботи.

Водночас, частина офісного персоналу за визначеним графіком працює у віддаленому форматі.

У Києві тривають демонтажі незаконних тимчасових споруд, інспектори моніторять закріплені за ними сектори, зокрема, стежать за виконанням балансоутримувачами столичних територій вимог Правил благоустрою.

Вся поточна інспекторська інформація збігається до об’єднаного офісу Департаменту та КП.

Як вже повідомлялось, з понеділка Департамент та комунальне підприємство перейшли в безконтактний режим роботи з громадянами.

Він передбачає обробку електронних звернень, що надходять на офіційні скриньки обох установ, подачу паперової кореспонденції до кількох розташованих на вході в об’єднаний офіс «Київблагоустрою» поштових скриньок, а також спілкування за телефонами "гарячих ліній", що опубліковані на офіційних сайтах та у стрічках Фейсбук-сторінок Департаменту та КП.

Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

П'ятниця | 20 березня 2020 | 08:03