«Київблагоустрій» продовжує «зимову» серію демонтажів незаконних об’єктів

Протягом 10-12 лютого комунальним підприємством «Київблагоустрій» та деякими власниками ТС, які на вимогу Департаменту міського благоустрою та КП самостійно демонтували свої споруди, разом прибрано 54 незаконні тимчасові об’єкти, – повідомляє прес-служба комунального підприємства.

За її даними, серед іншого, демонтажники КП прибрали наступні нелегальні тимчасові споруди: всесезонний намет з продажу пива «Дніпро» на вул. Гната Юри, 8, павільйон на вул. Якуба Коласа, 14, торгівельний ряд з ролетів та кіосків на вул. Академіка Єфремова, 3, авто-причеп типу «Купава» на вул. Пуща-Водицькій, 2, павільйон на вул. Михайла Котельникова, 2/14, кіоск на вул. Приозерній, 10, павільйон на проспекті Перемоги, 100 та ще один нелегальний павільйон на вул. Депутатській, 3.

Раніше, а саме, протягом першого тижня лютого, комунальним підприємством “Київблагоустрій” та деякими власниками тимчасових споруд разом було демонтовано 117 незаконно розміщених об`єктів.

У переліку демонтованого – незаконні павільйони та кіоски, майданчики при барах-ресторанах, намети для сезонної торгівлі, лавки-автопричепи типу «купава», самовільно встановлені огорожі, а також дрібні тимчасові споруди, що заважають руху по тротуарах, наприклад, лотки-стенди (штендери) та самовільно встановлені шлагбауми.

Всі демонтажі здійснено на підставі відповідних доручень Департаменту міського благоустрою. Рішення про демонтажі незаконних ТС приймались за підсумками інспекторських перевірок, які у переважній більшості засвідчують відсутність документів, які б дозволяли функціонування встановлених на вулицях Києва об’єктів.

Наразі у Києві – близько 5,4 тисячі законних ТС. Їхні власники зареєструвались у Департаменті містобудування та архітектури КМДА, уклали з містом відповідну угоду, сплатили пайовий внесок до столичного бюджету та, відповідно, отримали дозвільні документи КМДА, зокрема, інформаційні талони, які слугують офіційною перепусткою до легальної підприємницької діяльності на столичних вулицях.

КП «Київблагоустрій» продовжує виконувати завдання столичної влади, спрямовані на системне прибирання у місті незаконних тимчасових споруд.

Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

Четвер | 13 лютого 2020 | 12:17