«Київблагоустрій» провів профілактичні «антивірусні» рейди по зонах відпочинку

Протягом суботи на неділі (4-5 квітня) Департамент міського благоустрою, КП «Київблагоустрій» та столична поліція провели спільні рейди на виконання рішень столичної влади про запобігання поширенню коронавірусу на території Києва.

Під час заходу керівництво «Київблагоустрою», інспектори та поліцейські разом об’їхали цілу низку столичних зон відпочинку та спортивних майданчиків, де перевірили імовірні – наразі заборонені – скупчення людей, і перед усім, в альтанках.

Серед іншого, патрульні групи відвідали зону відпочинку «Виноградар», узбережжя затоки «Собаче гирло» (вул. Прирічна), каскад озер в Пущі Водиці, включаючи озеро Карачун, а також 7 та 14 тамтешні лінії, озеро Редьки («Міністерське»), озеро Віра та озеро №14 в Святошинському районі, Совські ставки та цілу низку зон відпочинку Лівого берега столиці. Разом – близько 30 локацій у 8 районах Києва.

За словами керівника однієї з мобільних патрульних груп – тимчасового виконувача обов’язків директора КП «Київблагоустрій» Миколи Бойка, проведені рейди засвідчили, що переважна більшість громадян із розумінням ставиться до попереджень столичної влади.

«Хоча були й ті, кого все ж довелось попереджати. Власне, і мета рейдів – саме пояснювальна, превентивна. Бо як відомо, з понеділка, 6 квітня, вступає в силу комплекс додаткових обмежень Кабінету Міністрів України», - пояснив керівник КП "Київблагоустрій".

Йдеться про нові обмеження, затверджені постановою Кабінету Міністрів України № 255 від 2 квітня про внесення змін до 211-ї постанови (від 11 березня) «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби Covid-19».

Враховуючи нові вимоги під час карантину, що їх затверджено Кабміном (роз'яснення Кабміну на цю тему - у доданих ілюстраціях), починаючи з 6 квітня рейди за участі співробітників КП «Київблагоустрій» будуть проводитись щодня.

У разі виявлення порушень карантинних заходів інспектори складатимуть протоколи правопорушень, на підставі яких столичні суди призначатимуть штрафи.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

Неділя | 05 квітня 2020 | 16:21