«Київблагоустрій» прибирає з центру міста величезний МАФ-ресторан

У Києві на перетині вулиць Гарматної та Борщагівської триває демонтаж величезної незаконної тимчасової споруди, перебудованої у ресторан.

Підставою для демонтажу слугує відповідне рішення Департаменту міського благоустрою. Це рішення було прийнято за підсумками інспекторських перевірок, які засвідчили відсутність документів, які б дозволяли встановлення у центрі міста такої великої тимчасової споруди.

На думку виконувача обов’язків директора комунального підприємства «Київблагоустрій» Андрія Андрєєва, перебудова та самовільне розширення маленького ларька до розмірів бару-ресторану є протизаконною дією.

«Нагадаю, все почалось із маленького та – звертаю увагу – законного ларька з продажу тютюну. Потім його власники добудували літній майданчик. Але цього, схоже, виявилось замало. Бо пізніше «літнік» швиденько перебудували у напівкапітальну споруду із цементом, цеглою, потужними балками та дахом. Важлива деталь: споруду самовільно зведено на ділянці, під якою проходить важлива міська артерія «Водоканалу», ремонтники якого не мають доступу до труби великого діаметру. Це – пряме порушення міських технічних норм. Не кажучи вже про відсутність дозвільних документів на споруду. Тож, вважаю оцей бар-ресторан верхом нахабства. Не дивно, що місцева влада прийняла рішення про демонтаж», - сказав Андрій Андрєєв.

При цьому він додав, що КП «Київблагоустрій» й надалі виконуватиме завдання столичної влади, спрямовані на приборкання у місті незаконних тимчасових споруд.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

Вівторок | 06 березня 2018 | 15:02