«Київблагоустрій» та Національна поліція об’єднали зусилля у боротьбі із столичними наливайками

Національна поліція та «Київблагоустрій» домовились разом приборкати «наливайки» Києва.

Про це у Фейсбуці, за підсумками спільної наради представників двох гілок столичної влади, повідомив радник міського голови з питань благоустрою та народний депутат України Дмитро Білоцерковець.

За його словами, у ході двосторонньої зустрічі представники столичної поліції передали представникам КМДА інформацію про 51 виявлену під час рейдів «наливайку».

«Керівники «Київблагоустрою» зобов’язались з’ясувати підстави для розміщення виявлених об’єктів, після чого приступити до їхнього спільного закриття. Ті «наливайки», що є МАФами та самовільно встановленими об’єктами, будуть пріоритетно демонтуватись. Ті, що перебувають в оренді чи із документами на власність земельної ділянки, а також знаходяться у капітальних спорудах, підпадають під юрисдикцію Нацполіції. Керівник поліції Києва пообіцяв провести повноцінну перевірку подібних об’єктів», - повідомив Дмитро Білоцерковець.

У зустрічі взяли участь заступник голови Національної поліції України - начальник Головного управління Національної поліції у Києві, полковник поліції Андрій Крищенко, директор Департаменту міського благоустрою Андрій Фіщук, його перший заступник Тарас Панчій, а також виконувач обов’язків директора КП «Київблагоустрій» та депутат міськради Андрій Андрєєв.

Нагадаємо, раніше радник міського голови з питань благоустрою та народний депутат України Дмитро Білоцерковець провів рейд Троєщиною, під час якого було виявлено низку тимчасових споруд, у яких з 6-літрових пляшок розливались горілчані напої невідомого походження.

Наприкінці минулого року КП «Київблагоустрій» вже демонтувало кілька МАФів, що відпускали контрафактну алкогольну продукцію.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

 

П'ятниця | 02 лютого 2018 | 11:51