«Київблагоустрій»: у квітні демонтовано більш як 170 незаконних тимчасових споруд

Протягом квітня комунальне підприємство «Київблагоустрій», а також окремі власники тимчасових споруд, які на вимогу КП самостійно демонтували свої об’єкти, разом прибрали 171 незаконну тимчасову споруду (ТС) , – повідомляє прес-служба комунального підприємства.

За її даними, що містять статистику відділу контролю демонтажних робіт КП, у переліку демонтованого протягом квітня – незаконні павільйони, ларьки та кіоски, всесезонні намети та шиномонтаж, торгівельні ролетні ряди, лавки-автопричепи типу «купава», авто з продажу кави та фастфуду, літні майданчики при кафе, барах та ресторанах, незаконні огорожі, зупинкові комплекси з торгівлею, гаражі, а також дрібні тимчасові споруди, що заважають руху по тротуарах, наприклад, самовільно встановлені вхідні групи зі сходами.

Враховуючи статистику демонтованого у столиці протягом січня-березня поточного року (372 об’єкти), сумарна кількість демонтованих ТС за першу третину поточного року склала 543 одиниці.

Наразі у Києві – близько 6,1 тисячі законних ТС (Комплексною схемою КМДА передбачено 6,5 тис. об’єктів). Їхні власники зареєструвались у Департаменті містобудування та архітектури КМДА, уклали з містом відповідну угоду, сплатили пайовий внесок до столичного бюджету та, відповідно, отримали дозвільні документи КМДА, зокрема, інформаційні талони, які слугують офіційною перепусткою до легальної підприємницької діяльності на столичних вулицях.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

Четвер | 02 травня 2019 | 16:02