«Київблагоустрій»: у листопаді прибрано близько 120 незаконних тимчасових споруд

У листопаді поточного року демонтажні групи КП «Київблагоустрій» прибрали зі столичних вулиць 121 незаконну тимчасову споруду (ТС), – повідомляє прес-служба комунального підприємства.

За її даними, що містять статистику відділу контролю демонтажних робіт КП, найбільшими з прибраних протягом листопада незаконних ТС виявились павільйони на вулиці Радунській, 46-б, на вул. Сабурова, 1, на вул. Сиваській, 1, на вул. Бориспільській, 17, а також літні майданчики при кафе-барі на Івана Клименка, 26 та на Ревуцького, 42.

Крім того, протягом листопада у Києві демонтовано низку ларьків, кіосків та наметів для сезонної торгівлі, торгівельний ряд з ролетів, кілька лавок-автопричепів типу «купава», низку незаконних гаражів та складованих контейнерів, а також інші, у тому числі, дрібні тимчасові споруди, наприклад, незаконно встановлені огорожі, вхідну групу та торгівельний автомат.

Враховуючи сумарну статистику демонтованого у столиці протягом січня – жовтня поточного року (1060 штук), загальна кількість демонтованих ТС всіх видів станом на 30 листопада склала 1181 одиницю.

Наразі у Києві – близько 5,2 тисячі законних ТС. Їхні власники зареєструвались у Департаменті містобудування та архітектури КМДА, уклали з містом відповідну угоду, сплатили пайовий внесок до столичного бюджету та, відповідно, отримали дозвільні документи КМДА, зокрема, інформаційні талони, які слугують офіційною перепусткою до легальної підприємницької діяльності на столичних вулицях.

Всі незаконні комерційні тимчасові споруди поступово демонтуються.

Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

Вівторок | 04 грудня 2018 | 17:18