«Київблагоустрій» вживає заходів для унеможливлення травмування киян бурульками

Протягом 16-17 січня інспектори КП «Київблагоустрій» виписали та вручили столичним балансоутримувачам будинків та територій 151 припис із вимогою щодо невідкладного очищення дахів та козирків будівель від небезпечних для перехожих бурульок.

Про це, коментуючи коротку відлигу, повідомив керівник КП «Київблагоустрій» Андрій Андрєєв.

При цьому він пояснив суть контролю з боку «Київблагоустрою»: «Наші інспектори моніторять будинки, балансоутримувачі яких, згідно з пунктом 7.5.3 Правил благоустрою зобов’язані очищати дахи та козирки від бурульок з дотриманням застережних заходів щодо безпеки руху пішоходів. Крім того Правила благоустрою передбачають огородження небезпечних місць на тротуарах, що розташовані під козирками будинків».

Також керівник КП «Київблагоустрій» повідомив про те, що фіксуючи найбільші та найнебезпечніші бурульки, інспектори повідомляють їхні адреси головному столичному управлінню ДСНС.

У четвер, 17 січня, столичні покрівлі почали очищати від криги більш як сто покрівельників керуючих компаній, що обслуговують житлові будинки й прибудинкові території.

За повідомленням прес-служби Департаменту міського благоустрою, до цієї роботи залучені й інші служби, на балансі яких перебувають будівлі з похилими дахами.

Очищення дахів від снігу та бурульок здійснюється з дотриманням мір безпеки, зокрема, із попереднім огородженням небезпечних зон під козирками будівель.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

Четвер | 17 січня 2019 | 16:03