«Київблагоустрій» вживає заходів з контролю прибирання снігу у мегаполісі

Через тривалий снігопад 27-28 лютого комунальне підприємство «Київблагоустрій» вживає заходів з контролю прибирання столиці.

За інформацією Управління обстеження стану благоустрою столичних територій, протягом 28 лютого  контроль за прибиранням наслідків сніжної навали комунальними службами та балансоутримувачами територій здійснюють 32 працівники міської Інспекції з благоустрою та близько 40 інспекторів відділів благоустрою, що входять до складу райдержадміністрацій міста.

Напередодні снігопаду «Київблагоустрій» закликав керівників держустанов, численних комерційних структур та підприємств некомунальної форми власності до оперативного прибирання снігу на закріплених прибудинкових територіях.

Всім столичним інспекторам доручено вжити заходів адміністративного впливу до керівників установ та до фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, що відмовлятимуться прибрати закріплені за їхніми підприємствами/спорудами балансових території.

Йдеться про адміністративні протоколи (вони складаються інспекторами в разі повного ігнорування відповідальними особами/керівниками головної вимоги столичної влади щодо своєчасного прибирання снігу на закріплених прибудинкових територіях) та про спеціальні попереджувальні приписи, де сформульовані зауваження та вимоги місцевої влади щодо виконання правил благоустрою у частині, що стосується прибирання снігу.

Згідно із поточними даними, отриманими від інспекторів КП «Київблагоустрій» безпосередньо з вулиць столиці, станом на 16 годину середи балансоутримувачам тих або інших столичних територій вручено близько 310 приписів з вимогою прибрати сніг та складено 29 адміністративних протоколів щодо невиконання Правил благоустрою.

Під час майбутніх засідань адміністративної комісії КМДА всім безвідповідальним балансоутримувачам, що отримали наведені вище протоколи, буде призначено відповідний штраф розміром до 1700 гривень.

Додамо, що за даними, які протягом середи, 28 лютого, постійно збігаються до Департаменту міського благоустрою, під час нічних заходів з прибирання Києва від снігу було задіяно близько 520 одиниць комунальної техніки (від «Київавтодору», «Київзеленбуду» та ЖЕДів), а також близько 5,4 тисячі працівників комунальних служб столиці.

Зокрема, як повідомив директор Департаменту міського благоустрою Андрій Фіщук, впродовж ночі та ранку 28 лютого для посипання столичних доріг і пішохідної зони було використано 4126 тон піско-соляної суміші.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

Середа | 28 лютого 2018 | 16:03