«Київблагоустрій» вживає заходів з контролю прибирання снігу у столиці

Через ранковий снігопад 17 січня комунальне підприємство «Київблагоустрій» вживає заходів з контролю прибирання снігу у мегаполісі.

За інформацією Управління обстеження стану благоустрою столичних територій, зараз контроль за приборканням сніжної навали комунальними службами та балансоутримувачами територій здійснюють близько 40 працівників міської Інспекції з благоустрою та близько 50 інспекторів відділів благоустрою, що входять до складу райдержадміністрацій міста.

Ще напередодні снігопаду «Київблагоустрій» закликав керівників держустанов, численних комерційних структур та підприємств некомунальної форми власності до оперативного прибирання снігу на закріплених прибудинкових територіях (дивись доданий скан листа-заклика).

Під час планування алгоритму дій впродовж снігопаду, всім столичним інспекторам доручено вжити заходів адміністративного впливу до керівників установ та до фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, що відмовлятимуться прибрати закріплені за їхніми підприємствами/спорудами балансових території.

Йдеться про адміністративні протоколи (вони складаються інспекторами в разі повного ігнорування відповідальними особами/керівниками головної поточної вимоги столичної влади – своєчасного прибирання снігу на закріплених прибудинкових територіях) та про спеціальні попереджувальні приписи, де сформульовані зауваження та вимоги місцевої влади щодо виконання правил благоустрою.

Згідно із поточними даними, отриманими від інспекторів КП «Київблагоустрій» безпосередньо з вулиць столиці, станом на 11 годину середи балансоутримувачам тих або інших столичних територій вручено близько 90 приписів з вимогою прибрати сніг та складено 11 адміністративних протоколів щодо невиконання Правил благоустрою.

Загальна ж картина щодо кількості виданих протягом середи приписів та складених протоколів буде зрозуміла наприкінці дня.

Під час майбутніх засідань адміністративної комісії КМДА всім безвідповідальним балансоутримувачам, що отримали наведені вище протоколи, буде призначено відповідний штраф розміром до 1700 гривень.

Додамо, що за даними, які протягом середи, 17 січня, постійно збігаються до Департаменту міського благоустрою, під час заходів з прибирання Києва від снігу задіяно близько 400 одиниць комунальної техніки (від «Київавтодору», «Київзеленбуду» та ЖЕДів), а також близько 4 тисяч працівників комунальних служб столиці.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

Середа | 17 січня 2018 | 11:05