«Київблагоустрій» закликає комунальників відновити розриті для ремонтів ділянки

Станом на другу половину грудня у столиці зафіксовано 1128 «аварійних» ділянок, де ремонтні роботи хоч і завершені, проте благоустрій територій не відновлено, – повідомив виконувач обов’язків директора КП «Київблагоустрій» Павло Бірюк.

За його словами, у кращому випадку залишені просто неба розриття засипані щебнем, проте часто-густо залишаються ґрунтові провали та просочена дощами осіння багнюка.

«Переважна більшість розриттів – цьогорічні. Таких близько 700. Земельні роботи підрядні організації почали десь влітку або восени, аварії усунули, розриття залишили. Окрім цьогорічних ще трохи більше 400 розриттів тягнуться з 2018 року. Наші інспектори склали акти обстеження по всіх цих об’єктах. Також на кожен з них виписано припис з вимогою до низки комунальних структур Києва – якнайскоріше відновити благоустрій на розритих ділянках», - пояснив Павло Бірюк.

За його даними, що містять статистику аналітичного відділу КП, левова частка інспекторських приписів – до 90% – припадає на аварійні розриття, що їх для ведення ремонтних робіт на електричних та теплових комунікаціях здійснюють десятки ремонтних підрозділів (РЕМи, РТМи, ТОВ, ФЕГМи та інші) таких столичних установ, як «Київтеплоенерго», «Київські електромережі» та «Київводоканал».

«Цілком зрозуміло, що енергетики прагнуть забезпечити вже розпочатий опалювальний сезон. Йдеться про безперебійну роботу електричних та теплових комунікацій. Але на дворі вже грудень. І це добре, що цьогоріч він є теплим. Попереду – сніжна пора року. Залишати розриття відкритими неправильно. Всі розриті земельні ділянки потрібно заасфальтувати. І наші інспектори нагадують про це», – зазначив Павло Бірюк.

Тим часом КП «Київблагоустрій» продовжує моніторинг розриттів грунту та асфальту у столиці.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

Четвер | 19 грудня 2019 | 11:49