«Київблагоустрій» закликає комунальників відновити розриті під час літніх ремонтів ділянки

За останні півроку (березень – серпень) у столиці зафіксовано 685 «аварійних» ділянок, де ремонтні роботи хоч і завершені, проте благоустрій територій не відновлено: у кращому випадку розриття засипані щебінкою, проте часто-густо залишились ґрунтові провали.

Про це, коментуючи «хвилю» літніх ремонтних розриттів, повідомив виконувач обов’язків директора КП «Київблагоустрій» Павло Бірюк.

«Наші інспектори склали акти обстеження по всіх 685 об’єктах. Одночасно виписано близько п’ятисот приписів з вимогою до низки комунальних структур Києва – якнайскоріше відновити благоустрій на розритих ділянках», - повідомив керівник КП.

За його даними, що містять статистику управління КП з обстеження стану благоустрою столичних територій, левова частка інспекторських приписів – до 90% – припадає на аварійні розриття, що їх для ведення ремонтних робіт на електричних та теплових комунікаціях здійснюють десятки ремонтних підрозділів (передусім, РЕМи, РТМи, ТОВ, ФЕГМи та інші) таких столичних установ, як «Київтеплоенерго», «Київські електромережі» та «Київводоканал».

«Цілком зрозуміло, що енергетики прагнуть до початку опалювального сезону оновити ті або інші електричні та теплові комунікації. Але на дворі вже вересень. До початку осінніх рясних дощів, не кажучи вже про сніг, всі розриття земельних ділянок потрібно заасфальтувати», - зазначив Павло Бірюк.

Наразі інспектори КП «Київблагоустрій» продовжують моніторинг розриттів грунту та асфальту.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

Понеділок | 02 вересня 2019 | 11:13