«Київблагоустрій» завершує демонтаж атракціону «Тролей»

Вранці четверга, 7 червня, КП «Київблагоустрій» завершує демонтаж пересувного атракціону «Тролей», що був розташований паралельно із столичним пішохідним мостом.

Як повідомили у прес-службі комунального підприємства, роботи здійснюються на підставі відповідного доручення Департаменту міського благоустрою, виданого 04.06.2018 року за № 064-4035.

Демонтажу передували інспекторські візити на споруду, метою яких була перевірка наявності та змісту дозвільних документів, які б підтверджували законність встановлення атракціону та виконання ним вимог правил безпеки.

Згадані візити підтверджені двома приписами, виписаними 29.05.2018 року інспекторами «Київблагоустрою» та особисто врученими працівникам обох – стартової та фінішної – платформ підвісної канатної дороги.

У приписах сформульована вимога до власника пересувного атракціону «Тролей» щодо невідкладного надання інспекторам проектно-дозвільної документації, включаючи ліцензію на безпечну експлуатацію споруди.

За відсутності документів власник атракціону був зобов’язаний протягом трьох робочих днів власними силами демонтувати обидві (біля Арки дружби народів та на узбережжі Труханового острову) платформи атракціону.

Після того, як дозвільні документи не були пред’явлені, за дорученням Департаменту міського благоустрою комунальне підприємство «Київблагоустрій» здійснило демонтаж зазначеної споруди.

Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

Четвер | 07 червня 2018 | 04:51