«Київблагоустрій» завершує прибирання величезного «алко-МАФа» на вулиці Антонова

Роботи за адресою Антонова, 4 тривають два дні. Демонтажу тимчасової споруди, в якій всупереч нещодавньому рішенню Київської міської ради тривала торгівля алкоголем, передували неодноразові рейди-попередження інспекторів та керівництва КП «Київблагоустрій».

За словами в.о. директора підприємства Андрія Андрєєва, проведені ним разом із депутатом міськради Владиславом Михайленком контрольні закупки алкоголю у кількох кіосках засвідчили грубе порушення власниками цих МАФів рішення КМР №4/3011 від 14 вересня 2017 щодо вилучення з переліку дозволених для тимчасових споруд функціоналів саме алкогольної продукції.

«Одним з порушників цієї заборони виявився величезний алко-МАФ на Антонова, 4. Там, окрім протиправної торгівлі алкоголем, ще й площу збільшено вдвічі від задекларованої. Всі ці правопорушення зафіксовані інспекторами «Київблагоустрою». У підсумку, термін дії Інформаційного талону, що слугує головною «перепусткою» на роботу будь-якого МАФа, закінчився. Це – підстава для прибирання споруди з вулиці. Після ігнорування власницею алко-магазина наших вимог – вивезти товар та власними силами прибрати споруду, демонтажна бригада КП розпочала демонтаж», - пояснив Андрій Андрєєв.

При цьому він нагадав, що власники діючих ліцензій на продаж алкоголю не втрачають право на цю торгівлю, але користуватись нею, згідно із останнім рішенням КМР, у тимчасових спорудах вже неможна. Проте така можливість зберігається, якщо вести торгівлю не в тимчасових, а в капітальних спорудах.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

Четвер | 23 листопада 2017 | 14:27