На Лівому березі Києва прибрано низку незаконних кіосків

Демонтажні бригади КП «Київблагоустрій» прибрали низку незаконних тимчасових споруд, що були встановлені у провулку за адресою: проспект Соборності, 5-в.

У переліку демонтованого на цій лівобережній ділянці столиці – шість павільйонів та ларьків, а також самовільно встановлена овочева клітка.

За словами тимчасового виконувача обов’язків директора комунального підприємства Миколи Бойка, на засилля тамтешніх кіосків було багато скарг від мешканців сусідніх будинків з проспекту Соборності та з розташованого поруч житлового комплексу «Комфорт Таун».

«Наша інспекторська перевірка засвідчила, що у власників тимчасових споруд була відсутня дозвільна документація на розміщення цих об’єктів на даній території. Як результат Департамент міського благоустрою надав нашому КП доручення на демонтаж цих незаконних тимчасових споруд», – пояснив пан Бойко.

Демонтаж тимчасових споруд (ТС) відбувався на тлі сперечань щодо юридичного та фактичного статусу наведених вище споруд. Пред’явлені окремими власниками павільйонів безпосередньо на місці витяги з Держреєстру речових прав на володіння нерухомим майном не відповідали реальному стану справ на місцевості: встановлені павільйони не мали заявлених ознак капітальних споруд, стояли на комунальній, а не на орендованій земельній ділянці, та не мали належних – затверджених місцевою владою – паспортів прив’язки (вони визначають точну локацію тимчасового об’єкту на території Києва).

Відтак, на підставі Доручення департаменту міського благоустрою, нелегальні ТС було демонтовано та відправлено на муніципальні штраф-майданчики.

Загалом, протягом минулого тижня (06-10 квітня) комунальним підприємством «Київблагоустрій» та деякими власниками ТС, які на вимогу Департаменту міського благоустрою та однойменного КП самостійно демонтували свої об’єкти, разом прибрано 78 незаконних тимчасових об’єктів.

У переліку демонтованого – незаконні павільйони та кіоски, намети сезонної торгівлі, лотки-стенди (штендери), огорожі, лавки-автопричепи типу «купава» та інші незаконні об’єкти.

КП «Київблагоустрій» продовжує виконувати завдання столичної влади, спрямовані на системне прибирання у місті незаконних тимчасових споруд.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

Понеділок | 13 квітня 2020 | 08:27