Про роботу літніх майданчиків закладів громадського харчування

У КМДА затвердили вимоги до літніх майданчиків при кафе, барах та ресторанах на час послаблення умов протиепідемічного карантину.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби державної установи на Офіційному порталі Києва.

Зокрема, міська влада інформує, що вимоги до роботи літніх майданчиків закладів громадського харчування в рамках першого етапу послаблень протиепідемічних обмежень (починаючи з 12 травня) затверджено розпорядженням керівника робіт з ліквідації надзвичайних ситуацій.

Так, відстань між місцями для сидіння за сусідніми столиками має становити не менше 1,5 м. За одним столиком можуть сидіти не більш як два клієнти (без урахування дітей молодше 14 років).

Замовлення мають здійснюватися та видаватися дистанційно: через спеціально облаштоване вікно або вхідні двері закладу.

Офіціант може приймати чи видавати замовлення лише за умови дотримання відстані не менше 1,5 метра між ним та клієнтом.

Місце видачі замовлень та розрахунку має бути облаштоване столиком чи поличкою для передачі замовлення без особистого контакту з клієнтом – і таким чином, щоб унеможливити вхід відвідувачів всередину закладу.

Також має бути забезпечена можливість безготівкового (безконтактного) розрахунку. Меню має бути розміщене для ознайомлення поруч із місцем прийняття/видачі замовлень без можливості його видачі клієнтам.

Також закладам необхідно дотримуватися загальних протиепідемічних вимог та дезінфекційних заходів: щоденна термометрія, забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту на 5 днів, організація централізованого збору використаних масок та рукавичок та їх утилізації тощо.

На входах має відбуватися санітарний контроль для відвідувачів, аби не допускати осіб із ознаками ГРВІ.

Клієнти мають бути в масках та очікувати своєї черги поза межами приміщень. Заклади мають забезпечити маркування відстані у 1,5 м для відвідувачів, що чекають своєї черги.

На вході мають бути встановлені дозатори чи диспенсери з антисептиком. Дезінфекційні заходи мають проводитися щодві години робочого часу. Дезінфекцію контактних поверхонь та посуду мають проводити після кожного відвідувача.

Окрім того, заклади мають поінформувати клієнтів щодо встановлених обмежень на своїх веб-сайтах, сторінках у соцмережах при проведенні запису телефоном чи в інший спосіб.

Джерело: Прес-служба КМДА

Оригінал статті: https://kyivcity.gov.ua/news/u_stolitsi_zatverdili_vimogi_do_roboti_litnikh_ta_sezonnikh_maydanchikiv_kafe_ta_restoraniv__opublikovano_dokument/

Вівторок | 12 травня 2020 | 13:35