Протягом березня «Київблагоустрій» прибрав більш як 120 незаконних тимчасових споруд

Минулого березня комунальне підприємство «Київблагоустрій», а також окремі власники тимчасових споруд, які на вимогу КП самостійно демонтували свої об’єкти, разом прибрали 121 незаконну тимчасову споруду (ТС) ), – повідомляє прес-служба комунального підприємства.

За її даними, що містять статистику відділу контролю демонтажних робіт КП, у переліку демонтованого протягом березня – незаконні павільйони, ларьки та кіоски, всесезонні намети та шиномонтаж, торгівельні ролетні ряди, лавки-автопричепи типу «купава», авто з продажу кави та фастфуду, літні майданчики при кафе, барах та ресторанах, незаконні огорожі, зупинкові комплекси з торгівлею, гаражі, а також дрібні тимчасові споруди, що заважають руху по тротуарах, наприклад, самовільно встановлені вхідні групи зі сходами.

Враховуючи статистику демонтованого у столиці протягом січня-лютого поточного року (251 об’єкт), сумарна кількість демонтованих ТС за перший квартал 2019 року склала 372 одиниці.

Наразі у Києві – близько 6,2 тисячі законних ТС (Комплексною схемою КМДА передбачено 6,5 тис. об’єктів). Їхні власники зареєструвались у Департаменті містобудування та архітектури КМДА, уклали з містом відповідну угоду, сплатили пайовий внесок до столичного бюджету та, відповідно, отримали дозвільні документи КМДА, зокрема, інформаційні талони, які слугують офіційною перепусткою до легальної підприємницької діяльності на столичних вулицях.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

Четвер | 04 квітня 2019 | 16:38