Протягом двох років «Київблагоустрій» прибрав зі столичних вулиць більш як 7 тисяч незаконних комерційних тимчасових споруд

У період з 1 серпня 2014 року по 31 липня 2016 року КП «Київблагоустрій», його субпідрядники, а також райдержадміністрації, разом демонтували 7420 незаконних комерційних тимчасових споруд (ТС).

Про це повідомив директор КП «Київблагоустрій» Іван Кліпа, наводячи сумарну статистику поточних даних, що фіксуються з часу започаткування влітку 2014 року новим керівництвом КМДА системної хвилі демонтажів незаконних МАФів.

Передусім директор комунального підприємства нагадав, що з 1 серпня 2014 року по 1 січня 2016 року у Києві було демонтовано 6206 незаконних тимчасових споруд, включаючи 4247 ТС протягом 2015 року.

– Ще 1214 незаконних комерційних тимчасових споруд демонтовано за перші 7 місяців поточного року. Левову частку цих робіт виконали демонтажні бригади комунального підприємства «Київблагоустрій» та залучених субпідрядних організацій. До сумарної статистики також увійшли демонтажі районних адміністрацій та деяких власників МАФів, які на вимогу інспекторів з благоустрою, що вручили відповідні приписи, вивезли самовільно встановлені ТС, – пояснив Іван Кліпа.

Він також повідомив, що протягом липня демонтажними групами комунального підприємства «Київблагоустрій» та субпідрядних організацій разом демонтовано 131 незаконну комерційну споруду. Ще 44 одиниці самовільно встановлених ТС демонтовано районними відділами благоустрою.

За даними відділу контролю демонтажних робіт КП «Київблагоустрій», найбільшими з прибраних протягом червня незаконних тимчасових споруд виявились незаконні ринки на вулиці Садовій, що в Жулянах, а також біля станції метро «Святошино» (обидва ринки містили цілу низку ролетних рядів).

Серед інших крупних демонтованих у липні незаконних ТС – торгівельний ряд з 40 ролетів на Московській площі, нелегальний магазин на вулиці Ярослава Гашека, 10, два великі павільони на проспекті Перемоги, 142, а також ціла група припаркованих у цих або інших місцях столиці автолавок та кава-мобілів, власники яких не мають дозвільних документів.

Наведена вище статистика містить наступні види тимчасових споруд (у тому числі МАФів): павільйони, автомийки, гаражі, автолавки на колесах (купави), кіоски, огорожі, складські приміщення, намети сезонної торгівлі, ролетні ряди, літні майданчики при кафе, барах та ресторанах, зупинкові комплекси з торгівлею, різні технічні (побутові) приміщення, невеличкі рекламні конструкції та інші дрібні тимчасові споруди.

Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

Четвер | 04 серпня 2016 | 11:58