Протягом серпня «Київблагоустрій» демонтував більш як 90 незаконних тимчасових споруд

Протягом серпня поточного року демонтажні групи КП «Київблагоустрій» прибрали зі столичних вулиць 94 незаконні тимчасові споруди (ТС), – повідомляє прес-служба комунального підприємства.

За її даними, що містять статистику відділу контролю демонтажних робіт КП «Київблагоустрій», найбільшими з прибраних протягом серпня незаконних ТС виявились великі павільйони на вулиці Тростянецькій, 2, на вулиці Межовій, 16, на вулиці Мате Залки, 5, на вулиці Маршала Якубовського, 3-5, на вулиці Мельникова, 50 та величезний павільйон з продажу стокового одягу та секондхенду на Василенка, 2.

Крім того, протягом серпня у Києві демонтовано два нелегальні МАФи «Шиномонтаж», кілька незаконних літніх майданчиків при кафе-барах, один торгівельний ряд з ролетів та кіосків, низку ларьків з продажу алкоголю, кілька лавок-автопричепів типу «купава», низку самовільно встановлених огорож та незаконних гаражів, а також інші, у тому числі, дрібні тимчасові споруди (наприклад, нелегальні клітки з продажу бахчових культур та незаконні намети для сезонної торгівлі, що заважають руху по тротуарах).

Враховуючи сумарну статистику демонтованого у столиці протягом перших семи поточного року (749 одиниць), загальна кількість демонтованих ТС всіх видів станом на 31 серпня склала 843 штуки.

Наразі у Києві – близько 5,2 тисячі законних ТС. Їхні власники у період з 1 вересня 2014 до 1 лютого 2015 року зареєструвались у Департаменті містобудування та архітектури КМДА, уклали з містом відповідну угоду, сплатили пайовий внесок до столичного бюджету та, відповідно, отримали дозвільні документи КМДА, зокрема, інформаційні талони, які слугують офіційною перепусткою до легальної підприємницької діяльності на столичних вулицях.

Всі незаконні комерційні тимчасові споруди поступово демонтуються.

Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

Середа | 05 вересня 2018 | 16:10