Протягом серпня зі столичних вулиць демонтовано близько 140 незаконних комерційних тимчасових споруд

Впродовж серпня 2016 року демонтажні групи комунального підприємства «Київблагоустрій» та субпідрядних організацій прибрали зі столичних вулиць 106 незаконних комерційних тимчасових споруд (ТС).

Ще 36 ТС було демонтовано або власниками МАФів, які під час інспекторських перевірок «Київблагоустрою» визнали нелегальний статус самовільно встановлених на вулицях споруд, або районними держадміністраціями столиці.

За даними відділу контролю демонтажних робіт КП «Київблагоустрій», найбільшими з прибраних протягом серпня незаконних тимчасових конструкцій виявились три торгівельні ролетні ряди, що на вулиці Заречній, 46, ще один подібний ряд на вулиці Миропільській, 1, а також велике скупчення самовільно встановлених на вулиці Кіото, 2 та 8 комерційних павільйонів та кіосків.

До серпневої демонтажної статистики також зараховано багато незаконних літніх майданчиків та кілька зупинкових комплексів з нелегальною торгівлею, що були самовільно встановлені на вулиці Вадима Гетьмана, 2 та 4.

В цілому, з початку поточного року (протягом січня – серпня) комунальним підприємством, його субпідрядниками, районними адміністраціями та деякими власниками МАФів, які виконали вимоги приписів та самостійно вивезли ТС, у Києві демонтовано близько 1360 незаконних комерційних тимчасових споруд.

Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

П'ятниця | 02 вересня 2016 | 10:03