Протягом вересня у Києві прибрано більш як 210 незаконних ТС

Про це повідомив виконувач обов’язків директора комунального підприємства «Київблагоустрій» Павло Бірюк.

За його словами, наведений результат містить як демонтоване безпосередньо робочими комунального підприємства, так й прибране окремими власниками ТС, які на вимогу «Київблагоустрою» самостійно демонтували свої об’єкти.

«Цей вересень, як, власне, і всі «теплі», тобто незасніжені місяці, видався досить результативним. Я б сказав – рекордним. 218 прибраних об’єктів. Всі вони – різні. Є маленькі об’єкти, на демонтаж яких йде дві-три години, а є такі великі, на які витрачаємо два-три дні, - пояснив Павло Бірюк.

За даними керівника КП, у переліку демонтованого – літні майданчики при кафе, барах та ресторанах, намети для сезонної торгівлі, незаконні павільйони, ларьки та кіоски, автомийки та шиномонтаж, торгівельні ролетні ряди, лавки-автопричепи типу «купава», авто з продажу кави та фастфуду, незаконні огорожі, зупинкові комплекси з торгівлею, гаражі, підземні ролети, а також дрібні тимчасові споруди, що заважають руху по тротуарах, наприклад, клітки з фруктами та овочами, лотки, холодильники та самовільно встановлені в зелених зонах альтанки та атракціони.

Враховуючи статистику демонтажних робіт у столиці протягом вісьмох місяців (1268 об’єктів), сумарна кількість демонтованих ТС за дев’ять місяців склала 1486 одиниць.

Наразі у Києві – близько 6,2 тисячі законних ТС (Комплексною схемою КМДА передбачено 6,5 тис. об’єктів). Їхні власники зареєструвались у Департаменті містобудування та архітектури КМДА, уклали з містом відповідну угоду, сплатили пайовий внесок до столичного бюджету та, відповідно, отримали дозвільні документи КМДА, зокрема, інформаційні талони, які слугують офіційною перепусткою до легальної підприємницької діяльності на столичних вулицях.

Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

П'ятниця | 04 жовтня 2019 | 16:01