Протягом жовтня «Київблагоустрій» демонтував близько 110 незаконних тимчасових споруд

У жовтні поточного року демонтажні групи КП «Київблагоустрій» прибрали зі столичних вулиць 108 незаконних тимчасових споруд (ТС), – повідомляє прес-служба комунального підприємства.

За її даними, що містять статистику відділу контролю демонтажних робіт КП, найбільшими з прибраних протягом жовтня незаконних ТС виявились павільйони на вулиці Урицького, 14, на вулиці Лаврьскій, 6 та на Оболонському проспекті, 45, а також літній майданчик при кафе-барі на вулиці Андрія Малишка, 15 та незаконна прибудова до житлового будинку на вулиці Оноре де Бальзака.

Крім того, протягом жовтня у Києві демонтовано кілька лавок-автопричепів типу «купава», низку ларьків, кіосків та наметів для сезонної торгівлі, кілька самовільно встановлених огорож та незаконних гаражів, а також інші, у тому числі, дрібні тимчасові споруди, наприклад, незаконно встановлені на фасадах вхідні групи та сходи, що заважають руху по тротуарах.

Враховуючи сумарну статистику демонтованого у столиці протягом січня – вересня поточного року (952 одиниці), загальна кількість демонтованих ТС всіх видів станом на 31 жовтня склала 1060 штук.

Наразі у Києві – близько 5,1 тисячі законних ТС. Їхні власники зареєструвались у Департаменті містобудування та архітектури КМДА, уклали з містом відповідну угоду, сплатили пайовий внесок до столичного бюджету та, відповідно, отримали дозвільні документи КМДА, зокрема, інформаційні талони, які слугують офіційною перепусткою до легальної підприємницької діяльності на столичних вулицях.

Всі незаконні комерційні тимчасові споруди поступово демонтуються.

Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

Вівторок | 06 листопада 2018 | 18:40