Протягом червня у Києві прибрано більш як 70 незаконних кіосків, павільйонів та «алко-МАФів»

72 незаконні тимчасові споруди (ТС) прибрали у червні демонтажні бригади КП «Київблагоустрій», – повідомляє прес-служба комунального підприємства.

За її даними, що містять статистику відділу контролю демонтажних робіт КП «Київблагоустрій», найбільшими з прибраних протягом червня незаконних ТС виявились: павільйон із розміщеним всередині фабричними виробництвом ролетів на Комарова, 10а, атракціон «Тролей», який без сертифікату функціонував неподалік від столичного пішохідного мосту через Дніпро, всесезонний кафе-майданчик при барі на проспекті Героїв Сталінграду, 20-а, а також величезний павільйон на вулиці Лук’янівській, 1-а.

Також протягом червня у Києві демонтовано кілька незаконних лавок-автопричепів типу «купава», низку комерційних павільйонів та кіосків, а також кілька самовільно встановлених огорож, гаражів, контейнерів та зупинкових комплексів з торгівлею.

Крім того, серед демонтованих ТС була й ціла низка МАФів, власники яких торгували алкогольною продукцією всупереч минулорічному рішенню Київської міської ради, яке забороняє продаж алкогольних виробів у тимчасових спорудах столиці.

Підставою для демонтажу цих «алко-МАФів» слугували рішення Департаменту міського благоустрою, які були прийняті на виконання відповідних рішень муніципальної Комісії з розміщення тимчасових споруд, яка, власне, й анулювала дозвільні документи (інформаційні талони) виявлених інспекторами «алко-ТС».

Наразі у Києві – близько 6,2 тисячі законних ТС. Їхні власники у період з 1 вересня 2014 до 1 лютого 2015 року зареєструвались у Департаменті містобудування та архітектури КМДА, уклали з містом відповідну угоду, сплатили пайовий внесок до столичного бюджету та, відповідно, отримали дозвільні документи КМДА, зокрема, інформаційні талони, які слугують офіційною перепусткою до легальної підприємницької діяльності на столичних вулицях.

Всі незаконні комерційні тимчасові споруди поступово демонтуються.

Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

Середа | 04 липня 2018 | 13:41