Столична влада вимагає системного прибирання сміття на зупинках

Проблему своєчасного прибирання та вивезення сміття на зупинках громадського транспорту було обговорено під час нараді, що її проведено під головуванням заступника Київського міського голови Петра Пантелеєва.

У заході також взяли участь директор Департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба, представники районних державних адміністрацій та переможці інвестиційних конкурсів на встановлення зупинкових павільйонів очікування.

Звертаючись до учасників наради, Олексій Кулеба окреслив коло першочергових проблем, що мають місце у контексті функціонування зупинкових комплексів.

«На сьогодні на території Києва вже функціонує близько 250 таких об'єктів. За відносно невеликий проміжок часу облаштування таких зупинкових комплексів окреслилося коло проблем, характерних для кожного району. Зокрема проблема накопичення сміття та його систематичного прибирання, встановлення павільйонів на тротуарах, що перешкоджає потоку пасажирів і механізованому прибиранню тощо. Ці проблеми заважають комфорту і безпечному пересуванню Києвом, а тому вони є першочерговими», – наголосив директор Департаменту міського благоустрою.

Під час обговорення «сміттєвої» проблематики учасники заходу вирішили провести інвентаризацію зупинкових комплексів та організувати інтенсивний моніторинг прибирання сміття біля цих об’єктів.

За результатами моніторингу буде визначено підприємців, які своєчасно не роблять прибирання навколо власних об’єктів. До них, як було сказано на нараді, буде вжито «більш жорстких заходів», передбачених законодавством.

Крім того, для вирішення проблеми швидкого наповнення урн на зупинках було запропоновано, по-перше, збільшити їхній об’єм, а по-друге, збільшити очищення урн – до двох разів на день.

Також Олексій Кулеба наголосив на розробленні графіка оперативної заміни зупинкових комплексів з метою уникнення накопичення незаконно встановлених тимчасових споруд на території Києва.

Нагадаємо, Департаментом економіки та інвестицій і Комунальним підприємством «Київпастранс» укладені договори з переможцями інвестиційних конкурсів на право встановлення зупинкових павільйонів очікування. Ця новація реалізується у рамках столичної ініціативи «Про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві».

Прес-служба Департаменту міського благоустрою

Вівторок | 14 січня 2020 | 09:09