У червні «Київблагоустрій» прибрав зі столичних вулиць близько 200 незаконних комерційних тимчасових споруд

У червні «Київблагоустрій» прибрав зі столичних вулиць близько 200 незаконних комерційних тимчасових споруд Впродовж червня поточного року демонтажними групами комунального підприємства «Київблагоустрій» та субпідрядних організацій демонтовано 206 незаконних комерційних тимчасових споруд (ТС).

Про це повідомляє прес-служба КП із посиланням на дані відділу контролю демонтажних робіт підприємства.

Найбільшими з прибраних протягом червня незаконних тимчасових конструкцій виявились великий шалман-ресторан «Під бузком» (Гідропарк), самовільно встановлений ринок на вул. Закревського, 93, нелегальний ресторан з літнім майданчиком на вул. Бударіна, 3, два великі ролетні ряди біля станції метро «Святошино» та на Московській площі, десяток нелегальних кіосків біля Лісного цвинтаря, а також низка крупних автомийок та встановлених без дозвільних документів літніх майданчиків.

Загальна кількість демонтованих за перше півріччя ТС складає 1039 одиниць.

Левову частку вуличних робіт виконали демонтажні бригади комунального підприємства «Київблагоустрій» та залучених субпідрядних організацій.

Також до поточної статистики зараховано демонтажі районних адміністрацій та дії тих небагатьох власників МАФів, які на вимогу інспекторів з благоустрою (було вручено приписи) власними силами прибрали нелегальні ТС.

Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

Вівторок | 12 липня 2016 | 09:18