У Голосіївському районі демонтовано понад 40 тимчасових споруд

Комунальне підприємство “Київблагоустрій” спільно з муніципальною вартою, поліцією, КП "Шляхово-експлуатаційного управління" Голосіївського району та КП ”Центр організації дорожнього руху” 21 жовтня очистили локацію на вулиці Заболотного 20А, що в Голосіївському районі від стихійної та незаконної пересувної торгівлі.

 

Перед демонтажем усі власники, які розміщували там свої торговельні намети та об’єкти пересувної торгівлі, отримали приписи від інспекторів благоустрою з вимогою надати дозвільні документи на розміщення або демонтувати тимчасові споруди самостійно.

 

 До вимог інспекторів дослухались не всі. “Деякі власники прислухалися до вимоги та покинули локацію. Частину об’єктів, які залишилися, демонтували працівники КП “Київблагоустрій” на доручення Департаменту міського благоустрою. Решту — евакуював КП ”Центр організації дорожнього руху”, — зазначив в.о. Микола Бойко.

 

На сьогодні локацію очищено. Від купав та засобів пересувної торгівлі звільнено тротуари біля ринку, зупинку громадського транспорту та частину дороги вздовж вулиці Заболотного 20А.

 

 

Четвер | 22 жовтня 2020 | 11:05