У Києві демонтовано нарко-притон

Біля житлового будинку на проспекті Грушкова, 30 комунальне підприємство «Київблагоустрій» демонтувало комерційну тимчасову споруду, де відпускались наркотичні речовини.

Як повідомили у прес-службі КП, підпільна торгова точка була замаскована під продаж сухофруктів та господарських товарів.

Кіоск потрапив у поле зору поліції після скарг місцевих мешканців. Їхню підозру викликав той факт, що серед покупців «госптоварів» - переважно особи сумнівної зовнішності.

З’ясувалось, що всередині споруди цілодобово відпускаються та просто поруч молодиками вживаються наркотики. Через це у кварталі постійно відбувались порушення громадського порядку: бійки та випадки брутальної поведінки на бік місцевої громадскості.

Голосіївське управління столичної поліції задокументувало та припинило низку правопорушень за участі «клієнтів» цього нарко-притону.

Врешті, клопотання районної поліції (дивись скан документу після доданих фото), яке було розглянуто у Департаменті міського благоустрою, та рішення міської Комісії з розташування ТС щодо анулювання Інформаційного талону дало підставу «Київблагоустрою» для демонтажу нарко-притону.

Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

Понеділок | 04 червня 2018 | 13:30